पिसाब फेर्न जंगलमा रोकिए, श्रीमतीलाई बिर्सेर गाडी लिएर हिडेपछि…

  एजेन्सी  4482 पटक हेरिएको

थाइल्याण्डबाट एउटा अनौठो घटना बाहिर आएको छ। यहाँ एक व्यक्तिले सडक यात्राको क्रममा आफ्नी श्रीमतीलाई बिर्सिएर बाटोमा नै छोडिदिए। त्यसपछि श्रीमती २० किलोमिटर पैदल हिँडेर पुलिस थाना पुगिन्। यो घटना क्रिसमसको दिन अर्थात् आइतबारको हो।

५५ वर्षीय बुन्टम च्यामुन र ४९ वर्षीय अमानु चेमुन आइतबार महा सराखाम प्रान्तमा बिदा मनाउन घर जाँदै थिए। दुबै जना गाडीमा थिए। बिहान करिब ३ बजे, बुन्टमलाई शौचालय जान मन लाग्यो।

नजिकै सार्वजनिक शौचालय नभएकाले बुन्टमले कार सडकको छेउमा पार्क गरे। यस क्रममा अमानु पिसाब फेर्नका लागि जंगलमा गए। बुन्टमले आफ्नी श्रीमतीलाई कारबाट बाहिर निस्केको देखेनन्। फर्केर आउँदा उनलाई श्रीमती छन् कि छैनन् भन्ने वास्ता पनि थिएन।

श्रीमतीसँग न फोन थियो न पैसा

जब अमानु फर्किइन्, उनले कार देखिनन्, न श्रीमान् नै। उनलाई लाग्यो– बुन्टम उनीबिना नै गइसके। अमनुएले आफ्नो फोन र ब्याग पनि कारमा नै छोडेकी थिइन्। अँध्यारो र सुनसान सडक भएका कारण उनी पैदल यात्रा गरेरै घरतिर लागिन्।

२० किलोमिटर पैदल हिँडेपछि पुलिस थाना पुगिन्

बिहान करिब ५ बजे १९.१ किलोमिटर यात्रा गरेपछि उनी स्थानीय प्रहरी चौकी पुगिन्। त्यहाँ उनले आफ्ना श्रीमानलाई फोन गर्ने कोसिस गरे। उनलाई आफ्ना श्रीमानको फोन नम्बर याद थिएन त्यसैले उनले आफ्नो फोनमा २० पटक फोन गरिन् तर उनको फोन उठेन।

प्रहरीको मद्दतले करिब ८ बजे अमनुएले आफ्ना श्रीमानसँग सम्पर्क गरिन्। यतिबेलासम्म बुनटमलाई कारमा श्रीमती छैनन् भन्ने थाहै थिएन। उनी १६० किलोमिटर पर पुगिसकेका थिए। उनलाई अमनुए कारको पछाडिको सिटमा सुतिरहेकी छिन् जस्तो लागेको थियो।

श्रीमतीलाई लिन फर्किए श्रीमान्

बुनटमलाई श्रीमतीबारे थाहा हुने बित्तिकै उनी उनलाई लिन प्रहरी स्टेशन पुगे। उनले आफ्नी श्रीमतीसँग माफी मागे। यत्रो घटना हुँदासम्म अमनुएले आफ्ना श्रीमानसँग झगडा भने गरिनन्। अमुनएका अनुसार उनको विवाह भएको २७ वर्ष बितिसकेको छ र उनको २६ वर्षका एक छोरा पनि छन्।

तपाईको प्रतिक्रिया

सम्बन्धित समाचार